Gradsko natjecanje 2022.

Ispis
Objavljeno Nedjelja, 19 Lipanj 2022 Napisao/la Danijel 6_2022

Jučerašnji dan bio je vrlo uspješan za naše malo društvo i mjesto Remetinec. Sa pet ekipa nastupili samo na XXII KUP-u Grada Novog Marofa, koji se ujedno bodovao i za gradsko natjecanje VZG-a Novi Marof. Ostvareni su vrhunski rezultati i to redom:

 • djeca muška 6 – 12 godina:
  • 2. mjesto na Gradskom natjecanju VZG-a Novi Marof
  • 3. mjesto na XXII KUP-u Grada Novog Marofa
 • mladež ženska 12 – 16 godina:
  • 1. mjesto na Gradskom natjecanju VZG-a Novi Marof
  • 2. mjesto na XXII KUP-u Grada Novog Marofa
 • mladež muška 12 – 16 godina:
  • 1. mjesto na Gradskom natjecanju VZG-a Novi Marof
  • 1. mjesto na XXII KUP-u Grada Novog Marofa
 • muška A ekipa:
  • 2. mjesto na Gradskom natjecanju VZG-a Novi Marof
  • 9. mjesto na XXII KUP-u Grada Novog Marofa
 • muška B ekipa:
  • 2. mjesto na Gradskom natjecanju VZG-a Novi Marof
  • 6. mjesto na XXII KUP-u Grada Novog Marofa

Možemo reći da je ovo bio uspješan dan „u uredu" sa osvojenih 10 pehara.

Ovim putem zahvaljujemo se svim ekipama, njihovim voditeljima te pratećem osoblju, kao i svim navijačima i simpatizerima društva.

Ujedno zahvala svim dosadašnjim sponzorima, podupirateljima i pratiteljima rada društva. 2022. godina izazovna je za naše društva, natjecateljska sezona tek je započela, a čeka nas i odlazak ekipa mladeži u Fažanu. Upravo iz ovog razloga, zahvala još jednom svima Vama, koji nam pomažete u ostvarenju visokih ciljeva i snova.

Također, preporučamo se za daljnju podršku, a sve u cilju zadovoljstva svih naših članova i promoviranja društva i našeg malog Remetinca.

gradsko natejcanje 2022

 

Vatrogasni časnik 2022.

Ispis
Objavljeno Nedjelja, 05 Lipanj 2022 Napisao/la Danijel 5_2022

Društvo bogatije za dva vatrogasna časnika. 🚒🚒🚒

Čestitke Silvio i Dominik.

vatrogasni asnik 2022

Državno natjecanje Čakovec 2022.

Ispis
Objavljeno Subota, 04 Lipanj 2022 Napisao/la Danijel 4_2022

Na 14. državnom natjecanju vatrogasne mladeži Republike Hrvatske u Čakovcu ostvareni su povijesni rezultati za naše društvo. Ženska mladež zauzela je 7. mjesto u državi, dok je muška mladež zauzela 13. mjesto.

dravno natjecanje akovec 2022

Gašenje šumskih požara

Ispis
Objavljeno Utorak, 03 Svibanj 2022 Napisao/la Danijel 3_2022

Danas je naš član uspješno završio osposobljavanje za Gašenje šumskih požara i prijevoz helikopterom.

Čestitamo.

umski poari

Vatrogasna mladež 2022.

Ispis
Objavljeno Nedjelja, 24 Travanj 2022 Napisao/la Danijel 2_2022

Danas je 17 naših članova vatrogasne mladeži potvrdilo znanje stečeno u proteklom tjednu i u organizaciji VZG-a Novi Marof uspješno završili tečaj vatrogasne mladeži. Čestitamo mladeži na položenom tečaju, kao i trudu i odricanju u pripremama za državno natjecanje u Čakovcu.

mlade 2022

Vatrogasni dočasnik 2022.

Ispis
Objavljeno Nedjelja, 10 Travanj 2022 Napisao/la Danijel 1_2022

U organizaciji VZG-a Novi Marof u proteklih nekoliko mjeseci održani je tečaj za zvanje vatrogasni dočasnik. Tečaj su uspješno završila četiri naša člana.

Ovim putem im čestitamo. 

vatrogasni doasnik 2022

Podjela kalendara 2021

Ispis
Objavljeno Subota, 11 Prosinac 2021 Napisao/la Danijel 10_2021

Poštovani sumještani Remetinca, dragi prijatelji vatrogastva i svi pratitelji našeg rada.

Danas, 11.12.2021. godine obišli smo naše mjesto i podijelili kalendare. U popratnom tekstu kalendara opisali smo ovogodišnji rad društva, kao i planove za nadolazeću 2022. godinu. Na fotografiji prikazujemo nabavljenu osobnu zaštitnu opremu. Nabavljeno je devet operativnih kaciga i devet para zaštitnih rukavica.

Ovim putem unaprijed vam se zahvaljujemo na vašim donacijama i pomoći u radu društva.

Upravni odbor DVD-a Remetinec

oprema

Projekt izrade šatora

Ispis
Objavljeno Subota, 07 Kolovoz 2021 Napisao/la Danijel 8_2021

S ponosom možemo reći kako je još jedan projekt uspješno priveden kraju. Unazad nekoliko godina, javila se potreba, a zatim i ideja za izradu šatora. Najprije je napravljena metalna konstrukcija, no i dalje smo za vlastite potrebe morali koristiti posuđenu pokrovnu ceradu. Kako bismo bili neovisni, pribavili smo vlastitu. Prvim postavljenjem šatora uvidjeli smo potrebu za bočnim stranicama s ulaznim vratima da bi šator moga biti zatvoren u potpunosti. Nabavile su se i bočne stranice te konačno možemo reći da raspolažemo šatorom dužine 24 metra.

Šator se sastoji od 4 polja, a svako se polje može zasebno koristiti. U jedno polje dužine 6 metara, moguće je smjestiti cca. 30 osoba. Važno je napomenuti da je šator moguće koristiti bez bočnih stranica, a dužne je strane po potrebi moguće narolati. Na slikama je vidljiva kompletna dužina šatora bez bočnih stranica te jedno polje s postavljenim bočnim stranicama.

Vrlo smo ponosni na uspješan završetak ovog projekta. Ukoliko imate potrebu za šatorom, slobodno nam se obratite.

viber slika_2021-03-06_10-55-15

viber slika_2021-08-07_12-44-11-967

Vježbe djece i mladeži 2021

Ispis
Objavljeno Srijeda, 14 Srpanj 2021 Napisao/la Danijel 7_2021

 Dolaskom ljepšeg vremena i poboljšanja epidemiološke situacije vezane uz situaciju korona virusa započeo je rad sa djecom i mladeži. Vježbe se održavaju utorkom i četvrtkom u 19 sati, pa svi zainteresirani mogu doći i priključiti se našim ekipama u vježbanju, druženju i zabavi. Kako to izgleda na vježbama možete vidjeti na slikama u nastavku.

img 20210713_191151

img 20210713_192015

Copyright 2011 Naslovnica. Sva prava pridržana DVD Remetinec
Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free